Kurumsal

Arcbull, ozon teknolojisi alanında 15 yılı aşkın deneyime sahip uzmanlardan oluşmaktadır. 2009 yılında kurulan Arcbull, ozon teknolojisini geliştirmeyi amaçlamaktadır. Şirket çalışanları, geleneksel ozon jeneratörlerinin birçok zayıf noktalarını bilmektedir. Bu nedenle, geliştirme ekibi, bu zayıflıkları mümkün olduğunca azaltan bir ozon jeneratörü tasarlamak için çalışmaktadır.

Sonuç olarak, Arcbull’ün geliştirdiği ozon jeneratörleri, yüksek ozon konsantrasyonu sağlarken düşük elektrik tüketimi ile öne çıkmaktadır. Bu özellikleriyle, geleneksel ozon çözümlerine göre daha verimli ve ekonomik bir seçenek sunulmaktadır.

Arcbull’ün ozon teknolojisi günümüzde kanıtlanmış bir konsept haline gelmiştir ve çeşitli sektörlerde faaliyette bulunmaktadır. Kültür balıkçılığı, içme suyu ve atık su arıtma tesisleri, gıda işleme ve üretim tesisleri gibi farklı alanlarda etkili bir şekilde kullanılmaktadır.

Arcbull olarak amacımız insanları ve geleceği gözeterek daha iyi bir dünyaya ulaşmaktır. Sürekli olarak teknolojileri geliştirip kullanıma sunarak, güvenilir, yenilikçi ve çevre dostu ozon çözümleri sunmayı hedefliyoruz. Sürdürülebilirlik ve kalite odaklı çalışarak müşterilerimize değer sağlamayı amaçlıyoruz.

2009

Kuruluş

Firmamız 2009 yılında kurulmuş ve ar-ge faaliyetlerine başlamıştır. Teknolojik gelişmelerin ışığında sürdürülen ar-ge çalışmaları neticesinde, yüksek enerjili Ozon jeneratörü projesi tamamlanmıştır.

2009

Kuruluş

2011

Ar-Ge

Laboratuvar tipi bulaşık makinesinin ozon gazı ile dezenfeksiyonu.

2011

Ar-Ge

2012

Üretim

İlk ozon jeneratörlerimizin üretimi.

2012

Üretim

is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.